Dr. Aslıhan KILIÇ TORUN
Başhekim V.
ARAMA YAP

 

 

 

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinden Diş Hekimleri Günü Ziyareti

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinden Diş Hekimleri Günü Ziyareti Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinden Diş Hekimleri Günü Ziyareti

Her yıl kutlanan 22 Kasım Dünya Diş Hekimliği Günü ve Ağız Diş Sağlığı Haftası kapsamında Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterimiz Op. Dr. Alpaslan Kuş, İdari Hizmetler Başkanımız Yrd. Doç. Dr. Süleyman Ersoy, Tıbbi Hizmetler Başkanımız Dr. Halim Koçpınar, Mali Hizmetler Başkanımız Serdar Duru, merkezimiz Başhekimi Dt. Güngör Bilgin, merkezimiz İdari ve Mali Hizmetler Müdürü İdris Kaya tarafından, merkezimizde görevlerini icra eden başta başhekimimiz olmak üzere tüm diş hekimlerimizin dünya diş hekimlerini gününü kutlayarak hekimlerimize karanfil dağıttılar.

Sağlıklı bir ağız diş dişetine sahip mutlu bireyler olarak yaşamamızda, toplumda ağız ve diş sağlığı bilincinin oluşturulmasında özveri ile çalışan tüm diş hekimlerimizin “Ağız ve Diş Sağlığı Haftasını ve Dünya Diş Hekimleri Günü”nü kutlar, saygılar sunarız.

Fotoğraf galerisi için tıklayın